Vybavenie telocviční

Vybavenie telocviční
Športové náradie a pomôcky

Ponúkame montáž a servis športového vybavenia.
Jedná sa napríklad o gymnastické vybavenie, atletické vybavenie, basketbalové vybavenie, volejbalové vybavenie, tenisové vybavenie, badmintonové vybavenie, florbalové vybavenie, športové vybavenie pre hádzanú, športové vybavenie pre futbal, športové vybavenie pre minifutbal, vybavenie pre stolný tenis, ochranné siete, športové siete, opony pre predelenie telocvične, lezecké steny do telocviční, drobné športové vybavenie telocviční ako napríklad lopty, doskočištia, žinienky, atď.

Vybavenie telocviční
Drevené podlahy

Drevené podlahy telocviční a hál. Realizujeme vlysy, mozaiky, zámocké štvorce(dubové, jaseňové, bukové). Plávajúce podlahy laminátové a drevené. S rastúcou obľubou voľnočasových aktivít a zvýšenou starostlivosťou o vlastné zdravie sa zvyšuje i záujem o viacúčelové športové haly, kde je veľká možnosť aktivít od futbalu, hádzanej, volejbalu cez basketbal, badminton, aerobic atd. To je dôvod, prečo sú povrchy navrhované hlavne pre víacúčelové využitie. Taký halový povrch musí odolať nielen pri fotbale, ale musí byť odolný aj voči kolesám alebo nárazom hokejok. K týmto aktivitám si môžeme pridať ešte výstavy alebo večerné tancovanie, a tým sa povrch stáva predmetom s širokým využitím, nielen výhradne športovým.

Vybavenie telocviční
Umelé podlahy

Umelé športové povrchy telocviční, hál, posilovní, atd. PVC štandardné, antistatické, protišmykové Fatra, Grabo, Altro, Tarkett,Tarkett Marley,Rikett, Forbo Novilon,Novilux, Polyflor atd..
 • kaučukové povlaky Nora Freudenberg, Mondo
 • textilné krytiny v mnohých prevedeniach pre rôzne určenie
 • korkové podlahy, prírodné linolea Forbo, Forbo Marmoleum sport, Tarkett

Vybavenie telocviční
Vybavenie posilňovní

Náš sortiment zahŕňa všetko pre šport, fitness a voľný čas – rotopedy, posilňovacie stroje, bežecké pásy, steppery, cyklotrenažéry, posilňovacie veže, veslovacie trenažéry, posilňovacie lavice, činky, kotúče, atď.

Vybavenie telocviční
Svetelné tabule | záruka 5 rokov!

 • viacúčelové svetelné tabule
 • svetelné tabule pre basketbal
 • svetelné odpočty nad basketbalové koše
 • svetelné tabule pre sálový futbal
 • svetelné tabule pre futbal a rugby
 • svetelné tabule pre tenis
 • svetelné tabule pre volejbal

Vybavenie telocviční
Lezecké steny

Fenomén dnešnej doby – lezení na umelých stenách. Dobrodružstvo, ktoré si snáď každý chce vyskúšať, bezproblémová dostupnosť potrebného materiálu v každom ‚outdoorovom shope‘, naviac špeciálne sety pre začínajúcich lezcov, príležitosť pre balenie dievčat  a ďalšie dôvody robia z tohto pôvodne čisto prírodného športu, novú módu veľkomiest. Adrenalín v centre mesta za pár babiek, za dve hoďky hotovo, umyť ruky od mága a ide sa ďalej. Nech už sa Vám (i nám) to páči alebo nie, je to tak!

Vybavenie telocviční
Obloženia telocviční

Obklady stien textilné

Realizujeme obloženie stien kobercom. Jedná sa o cenovo výhodnú variantu so širokou paletou farebných možností. Koberce je možno lepiť priamo na stenu alebo na špeciálnu pružnú podložku.

Obklady stien drevené

Obloženie stien z drevených materiálov sú vhodné pre telocvične s drevenou športovou podlahou. Z hľadiska úžitkových vlastností sa javia najlepšie obklady z doskových formátov, tj. preglejky, OSB či MDF. Špeciálne obloženie predstavujú typy na pružných segmentoch.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE K VYBAVENIU TELOCVIČNÍ 
NAPÍŠTE NÁM NEZÁVÄZNÝ DOPYT, PRÍPADNE NÁM ZAVOLAJTE 0903 845 915.

AVgym spol. s.r.o.
Martina Výbohová
Studenohorská 19
841 03 Bratislava

 • Email: avgym25@gmail.com
 • Mobil: +421 903 845 915

O nás

Spoločnosť AVGYM s.r.o. ponúka kompletnú dodávku vybavenia pre telocvične, multifunkčné ihriská, športoviská, špeciálne kurty, oplotenie športovísk, mantinely, ochranné siete ako do telocviční, tak i pre vonkajšie ihriská a športoviská. Dodávame aj detské ihriská, športové podlahy a vonkajšie povrchy. Môžeme tak vybaviť interiéry a exteriéry pre rôzne druhy športov kompletne podľa vašich želaní.

Please publish modules in offcanvas position.