Detské ihriská

Detské ihriská
DHL
kombinácia drevo + kov

Tieto detské ihriská sú vyrobené v kombinácii drevo + kov. Drevené stĺpky sú lepené z 3 častí – týmto nepraskajú. Ostatné drevené časti (podesty, rampy,…) sú z veľmi masivneho materiálu, čím sú odolné proti vandalizmu. Všetky drevené časti sú vybavené 3× náterom vhodným pre zariadenie detských ihrísk. Kovové časti sú pred povrchovou úpravou (komaxit alebo farba) chránené ešte zinkovaním, takže po prípadnom opotrebení farieb kovové časti nekorodujú. Všetky tieto zariadenia sú v oceľových zinkovaných päťkách, čím nedochádza k uhnívaniu drevených stojí. Lanové siete majú jadro z oceľového lanka, takže nie je jednoduché ich odrezať.

Detské ihriská
DHK
kovové prvky

Tieto detské ihriská sú celokovové v kombinácii s preglejkovými plošinami (len u niektorých prvkov), čim veľmi odolávajú vandalizmu. Kovové časti sú pred povrchovou úpravou (komaxit – prášková farba) chránené ešte zinkovaním, takže po prípadnom opotrebení farieb kovové časti nekorodujú. Napríklad šmykľavky, kolotoče, hojdačky, preliezačky, atď.

Detské ihriská
DH
drevené prvky

Tieto Detské ihriská sú vyrobené z guľatých drevených palisád o priemere 12 cm. Palisády sú tlakovo napúšťané proti hnilobe a sú v prírodnom prevedení. Kovové časti sú pred povrchovou úpravou (komaxit nebo farba) chránené ešte zinkovaním. Drevené guľaté palisády sú v kovových zinkovaných päťkách, čím nedochádza k uhnívaniu drevených palisád.

Detské ihriská
DHMŠ
prvky do výšky pádu 1 m

Tieto detské ihriská sú veľmi vhodné pre materské škôlky. Sú určené pre deti od 3 do 7 rokov. Ich veľkou výhodou sú maximálne výšky pádu do 1 m, takže herné prvky je možné inštalovať na trávnatý povrch, čím vzniká veľká úspora za vybudovanie zložitejšieho povrchu tlmiaceho náraz. Ďalšou veľkou výhodou týchto prvkov je, že k inštalácii nemusí byť použitá betonáž. Prvky sú nainštalované pomocou špeciálnych kotviacich pätiek priamo do zeminy a zákazník si ich môže inštalovať jednoducho aj sám.

Detské ihriská
Lanové pyramídy

Lanové pyramídy sú tvorené kombináciou agátového dreva (stredový stĺp), lana s oceľovým kordom a pp opletom, kovové časti sú z nerezovej oceli, hliníkové. Ponúkame 4 rôzne veľkosti lanových pyramíd. Všetky pyramídy majú certifikát TÜW.

Detské ihriská
Hojdačky na pružine

Hojdačky na pružine sú vyrobené z polyetylénu alebo preglejky. Sú vode-odolné a farebne i tvarovo pestro navrhnuté. Ich druhy si môžete vybrať v našom katalógu.

Detské ihriská
Povrch tlmiaci náraz SC-SAVE

Prvky sú celokovové v kombinácii s preglejkovými plošinami (len u niektorých prvkov), čim veľmi odolávajú vandalizmu. Kovové časti sú pred povrchovou úpravou (komaxit nebo farba) chránené ešte zinkovaním, takže po prípadnom opotrebení farieb kovové časti nekorodujú.

Detské ihriská
Mestský mobiliár

Nedielnou súčasťou každého mesta a obce sa stal mestský mobiliár, ktorý výraznou mierou prispieva k celkovému architektonickému vzhľadu a navodzuje pocit príjemnej atmosféry a ukľudňujúceho prostredia. Jednotlivé prvky mestského mobiliára musia spĺňať určité estetické predpoklady, je kladený dôraz na vysokú životnosť a odolnosť proti vandalizmu a v neposlednom rade musia spĺňať bezpečnostné kritériá.

Detské ihriská
Lavičky

Lavičky do parkov, miest, pre detské ihriská, športové areály, atď.

Detské ihriská
CRAZY SWING – hojdací pás

Crazy swing je vhodný pre zvyšovanie fyzickej zdatnosti zábavnou formou, pre učenie sa udržovania rovnováhy a zlepšovanie motoriky od pomalého pohupovania pri rehabilitácii, až po bláznivé vyhupovanie osoby naproti. Tento výrobok je novinkou na svetovom trhu a je veľmi obľúbený.

Detské ihriská
DHR
prvky pre domáce použitie

Tieto detské ihriská sú tvorené výhradne pre súkromné účely, pretože nie sú certifikované, teda sa nesmú používať na verejných priestranstvách. Použitie týchto prvkov je napr. pri rodinných domoch, na chatách apod. Výhodou je široká škála rôznych typov prvkov, podľa fantázie zákazníka a výrobných možnostiach spoločnosti.

Detské ihriská
Náhradné diely, zákazková výroba

Dodávame všetky náhradné diely na naše zariadenia detských ihrísk. Dodávame i ostatné certifikované diely na detské ihriská podľa požiadavky zákazníkov:

  • šplhavé lano
  • šplhavá lanová sieť
  • šmykľavky
  • záves hojdačky s pogumovaným sedákom
  • a iné...

BLIŽŠIE INFORMÁCIE K DETSKÝM IHRISKÁM
NAPÍŠTE NÁM NEZÁVÄZNÝ DOPYT, PRÍPADNE NÁM ZAVOLAJTE 0903 845 915.

AVgym spol. s.r.o.
Martina Výbohová
Studenohorská 19
841 03 Bratislava

  • Email: avgym25@gmail.com
  • Mobil: +421 903 845 915

O nás

Spoločnosť AVGYM s.r.o. ponúka kompletnú dodávku vybavenia pre telocvične, multifunkčné ihriská, športoviská, špeciálne kurty, oplotenie športovísk, mantinely, ochranné siete ako do telocviční, tak i pre vonkajšie ihriská a športoviská. Dodávame aj detské ihriská, športové podlahy a vonkajšie povrchy. Môžeme tak vybaviť interiéry a exteriéry pre rôzne druhy športov kompletne podľa vašich želaní.

Please publish modules in offcanvas position.